UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
  O KONKURSIE PLAN DZIAŁAŃ REGULAMIN TERMINARZ POMOCE NAGRODY WYNIKI PARTNERZY FAQ KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI  
Projekt "Czas na zdrowie" ma formę międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.
Składa się z dwóch etapów:
  • ROZGRZEWKA - to etap przygotowawczy. Polega na powołaniu 10 - osobowych zespołów uczestników, którzy po zdobyciu wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego mają za zadanie wypromować ją wśród całej społeczności szkolnej i lokalnej. W pierwszym etapie uczestnicy przygotowują także scenariusz planowanego Festynu Zdrowia oraz zdobywają wolontariuszy (uczniów, rodziców, nauczycieli) do pomocy, szykują się do promocji wydarzenia w społeczności lokalnej.
  • FESTYN ZDROWIA - to etap, w który zaangażowana jest już cała szkoła - uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i cały personel. Polega na organizacji ogólnoszkolnego Festynu Zdrowia z udziałem zaproszonych gości (rodziców, mieszkańców wsi/miasta, władz lokalnych, specjalnych gości, takich jak np. lekarze, dietetycy, producenci żywności ekologicznej i regionalnej, znani sportowcy i celebryci).
Konkurs prowadzony jest internetowo - zarejestrowani uczestnicy będą przesyłać do oceny raporty z realizacji wszystkich zadań, według terminarza zamieszczonego na stronie konkursu.

 ETAPY ZADANIA RAPORTY
 
CZAS NA ZDROWIE ETAP 1
ROZGRZEWKA
 ZADANIE 1.1. RAPORT 1
DO 30 KWIETNIA 2017 ROKU
ZADANIE 1.2
ZADANIE 1.3
ZADANIE 1.4
 
ETAP 2
FESTYN ZDROWIA
 ZADANIE 2.1 RAPORT 2
DO 30 CZERWCA 2017 ROKU
ZADANIE 2.2
ZADANIE 2.3
ZADANIE 2.4
 
kliknij wybrane zadanie, aby je zobaczyć
Jaskiniowiec w mojej skórze Zmora jojo Gorzka prawda o cukrze Jestem panem swojego losu Sport na zdrowie Sztuka kamuflażu Chemiczne iluzje Słodkie paradoksy Bajka o dziku i tuczniku