UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
  O KONKURSIE PLAN DZIAŁAŃ REGULAMIN TERMINARZ POMOCE NAGRODY WYNIKI PARTNERZY FAQ KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI  
zmień kategorię
Aktualne wyniki konkursu w kategorii szkoła podstawowa

Kolejność zespołów według ilości punktów zdobytych

L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćII Etap
R1SUMA
1EkoszpiedzyDębica412,33412,33
2ZdrowusieBiałystok400,00400,00
3EkosmaczkiBrudzeń Duży398,33398,33
4EcorolteamSłupsk390,00390,00
5Rydze z SzóstkiBoguszów-Gorce387,00387,00
6Przyjaciele ekologiiBoby Kolonia 75386,00386,00
7Eko warzywaTelatyn384,67384,67
8Zielone listkiKalej384,67384,67
9BOŚMY EKOLODZYTychów Stary383,33383,33
10Eko UstkówUstków383,00383,00
11Eko-NieborowiakiNieborów381,33381,33
12Ekodrużyna PrzodkowoPrzodkowo379,67379,67
13Eko-zakręceniPRZYBORÓW379,66379,66
14IskierkiWodzin Prywatny379,66379,66
15Zdrowe ziomkiChotowa379,00379,00
16Vita-minkaTychy377,00377,00
17EkozajaczekZajączki Drugie374,33374,33
18Zdrowe BrzózkiBrzóza Królewska374,33374,33
19Zdrowa DziesiątkaSzczyrk372,33372,33
20EkoludkiSławoszewek371,66371,66
21Turbo WarzywkaHoryniec-Zdrój371,66371,66
22Eko-farmerzyPopowo Kościelne370,33370,33
23Eko-dzieciakiBrzeziny369,33369,33
24MINISTERSTWO EKOLOGII w Królestwie Królowej ZuzannyMirków369,00369,00
25Rezolutne PszczółkiGóra368,33368,33
26EkowolaWola Wielka368,00368,00
27Orzeszki -PeanutsWarta367,66367,66
28Ekożaczki RajgrodziaczkiRajgród367,33367,33
29Mikłusiaki ŚwieżakiMikłusy367,33367,33
30JabłuszkaKatowice Załęże366,33366,33
31Klub E -wymiataczyZambrów365,33365,33
32RadiskiMiasteczko Śląskie365,33365,33
33Eko-świeżaki z OsiekaOsiek Wielki364,33364,33
34EkoszóstakiSkowierzyn364,00364,00
35EkoostrówOstrów362,33362,33
36ZdrowiakiWilczkowice Górne362,00362,00
37Zdrowa DziesiatkaPłonne361,00361,00
38Eko-BieganowoBieganowo360,33360,33
39WitamineralniRogoźno359,33359,33
40Orły w akcjiOświęcim358,33358,33
41Super ekologiczniPilcza Żelichowska356,00356,00
42Tropicielki zdrowiaTrzebnica354,67354,67
43EkoskrzatyZbrosławice353,33353,33
44Zespół Szkół w GoscinieGościno352,66352,66
45Ulani KarpaccyGubin352,00352,00
46Z S M-CharsznicaMiechów - Charsznica351,00351,00
47ZiółkaJodłówka350,34350,34
48SiódemkaJelenia Góra349,33349,33
49Zpo w ObrytemObryte349,00349,00
50Fit teamGrodzisko Dolne348,33348,33
51EkofaniPoznań348,00348,00
52Zdrowa 10Krynki347,67347,67
53Eko EłkEłk346,67346,67
54Aktywni FizycznieLiszno346,66346,66
55Zdrowi bohaterzy ZywertaPatrzyków346,33346,33
56CytruskiKaszyce345,33345,33
57Przyrodnicze JedynkowiczeNowogard344,67344,67
58Wesołe WitaminkiDobrodzień344,67344,67
59BogatynianieBogatynia344,33344,33
60Owocusie kropka plZawoja343,67343,67
61Ekologiczni z ÓsemkiPiotrków Trybunalski342,67342,67
62Słodkie WitaminkiChojna341,67341,67
63Armata ZdrowiaSosnowiec340,33340,33
64Zespół Szkół w SzymbarkuSzymbark340,33340,33
65EkozakręceniTuliłów338,67338,67
66Eko-FitJASTRZĘBIE-ZDRÓJ338,00338,00
67Zdrowa DwudziestkaGdańsk338,00338,00
68CzwóreczkiSłupsk336,66336,66
69Eko BiedronkaZabrze336,00336,00
70Ekodzieciaki 82Poznań334,33334,33
71Zdobywcy ZdrowiaBogdaniec332,33332,33
72Szkoła Podstawowa nr4Swarzędz332,00332,00
73EkolubniModła Królewska331,66331,66
74Eko MlekoPoręba329,33329,33
75Zespół Szkół w PrusicachPrusice329,00329,00
76Zdrowo jemy długo żyjemyZgłobice328,00328,00
77EkopszczewiacyPszczew327,00327,00
78Tropiciele zdrowiaŁęki Szlacheckie327,00327,00
79Eko GroszkiKsięży Dwór 32326,67326,67
80EkoludkiCzarnystok326,67326,67
81Limonkowe dziewczynyKoźminek326,33326,33
82Natura SquadElbląg326,33326,33
83Strażnicy ZiemiBemowo Piskie325,00325,00
84Nakręceni na zdrowieBoryszów324,67324,67
85Ekipa zdrowiaKoziegłowy324,33324,33
86PszczółkiŻytniów321,67321,67
87Zdrowi-sportowiCzernica320,67320,67
88Msp9 PiekaryPiekary Śląskie318,00318,00
89EkokrasnoludkiGlincz317,33317,33
90Tropicielki WitaminJędrzychów317,33317,33
91ZdrowoaktywniKierz316,00316,00
92Eco-LudkiStare Miasto315,33315,33
93Zakręcone MarchewkiNowy Targ314,33314,33
94CebulakiWrocław313,67313,67
95Patrol zdowego żywieniaDąbie313,67313,67
96Zdrowe SmykiBarczygłów308,00308,00
97Zespół Szkół nr 20Gorzów Wlkp.306,33306,33
98Aktywna drużynaSosnowiec306,00306,00
99Drużyna ZdrowiaZawadka Osiecka302,67302,67
100ZdrovitkiRzeszów297,33297,33
101ZdrówkoekoKożuchy 35297,00297,00
102Pracowite PszczółkiKunów293,33293,33
103Grupa zdrowa i sportowaTrzeboszowice292,00292,00
104Zakręcone jabłuszkaSinogóra290,00290,00
105Szkoła Podstawowa nr 111Kraków286,67286,67
106Zakręceni PozytywnieGrudziądz283,00283,00
107Kinder EkoZłotnik282,67282,67
108EkolandiaKołczewo282,33282,33
109Słopnicka CzwórkaSłopnice282,00282,00
110SzósteczkiZębowice280,33280,33
111Fit GromadaELBLĄG279,33279,33
112GroszkiRzeszów276,67276,67
113Szkoła Podstawowa nr12Elblag274,67274,67
114SportowcyGdańsk269,67269,67
115Zdrowe dzieciakiHrud267,33267,33
116Jaglana EkipaZaleskie267,00267,00
117Szkoła Podstawowa nr 6Myszków266,33266,33
118Zdrowa JedynkaLądek-Zdrój266,00266,00
119WarzywniakRadgoszcz263,66263,66
120Zdrowa 6bSuwałki260,33260,33
121Bnińska DwójeczkaKórnik259,67259,67
122Zdrowie to życieBiałków259,34259,34
123EcofrendlyKamionna256,67256,67
124JarosławiecJarosławiec255,33255,33
125Eko-BiedronkiKraśnik254,00254,00
126Eko PatrolPiotrków Trybunalski253,67253,67
127DziewiateczkiSuwałki251,00251,00
128Koło EkologiczneSławatycze251,00251,00
129Szkoła Podstawowa nr 7Myszków246,67246,67
130Mega Omega3Bolesławiec245,33245,33
131AkrobaciPoznań239,00239,00
132Eko-TrójeczkaNowogard233,67233,67
133Eko-drużynaDługowola Pierwsza224,33224,33
134Dzicy RolnicySzymanków224,00224,00
135Aktywni i zdrowiPilzno223,00223,00
136FitnesJanikowo220,33220,33
137Lot trzmielaZąbki207,33207,33
138NakomiadekKętrzyn202,67202,67
139WisniewiacyWiśniewo197,67197,67
140Uśmiechnięte CarotkiWtelno197,00197,00
141Trzeciaki-OwocakiOstrowite193,00193,00
142Tęczowe JarzynkiWola Kopcowa189,34189,34
143Młodzi-Sprawni-ZdrowiKomarno Kolonia184,33184,33
144Zdrówko sp nr 2Końskie178,67178,67
145DwójkaPruszków178,33178,33
146ZieloniKoźle174,33174,33
147Ssp GałdowoGałdowo174,00174,00
148Ekologiczne DzieciakiBiałuty173,67173,67
149Rozsmakowani w zdrowiuKuleje173,67173,67
150Eko-dwójkaSierpc173,33173,33
151ChochlikiRadom168,33168,33
152Eko WitaminkiLeszczydół Stary160,33160,33
153ZdrowojadyŻychlin157,33157,33
154Aktywna 15-tkaRadom147,00147,00
155BystrzakiKamionna145,67145,67
156JedyneczkiSkierniewice144,34144,34
157Eco teamŁomża143,00143,00
158Sp SzaniawySzaniawy Matysy142,33142,33
159Łowcy SmakówPRUDNIK135,33135,33
160Owocaki teamMiłomłyn122,67122,67
161Healthy teamLuboń108,00108,00
162Owocowe LudkiRudno108,00108,00
163Owocowa dwunastkaBrzeźno90,0090,00
164JagódkiŁobżenica63,3463,34
165KrakersyChłaniów50,0050,00
16615stka z ChorzowaChorzówX0,00
167Acidum AscorbicumLubawaX0,00
168AktywisciStrącznoX0,00
169Aktywna 3LipnoX0,00
170Aktywna grupa z KnurowaKnurówX0,00
171Ananasy z naszej klasyWysokaX0,00
172AtomikiBłażowaX0,00
173BambaryłaKoniuszaX0,00
174Banda Super LimonkiHucinaX0,00
175BartkowiakDynówX0,00
176Bażyniaczki -świeżaczkiBażynyX0,00
177Burza zdrowiaBurzeninX0,00
178Concordia MatczynMatczynX0,00
179Czas na zdrowieZduńska WolaX0,00
180CzwórkaLegnicaX0,00
181Eko DarłowiakiDarłowoX0,00
182Eko GangŁobezX0,00
183Eko KidsTarnowskie GóryX0,00
184Eko ManiacyOlsztynX0,00
185Eko OgrodnicyRaszynX0,00
186Eko SkarżynZambrówX0,00
187Eko ZakręceniNowy TargX0,00
188Eko-dzieciaki z PSP 26RadomX0,00
189Eko-kadeciEłkX0,00
190Eko-KlikaRybnikX0,00
191Eko-składKsiąż MałyX0,00
192Eko-zdrowiChwałowiceX0,00
193Eko14ChorzówX0,00
194Ekologiczne DzieciBiedrzychowiceX0,00
195Ekoludki GaćGaćX0,00
196Ekoludkisp7Nowy Dwór MazowieckiX0,00
197EKOMINKIPoręba RadlnaX0,00
198EkosiódmakiGłogówX0,00
199Ekoteam z Białej PiskiejBiała PiskaX0,00
200EkozuchyGościeradówX0,00
201EndorfinkiOlsztynX0,00
202Fit DrużynaSulejówX0,00
203Fit KaczuszkiKamieniecX0,00
204Fit TeamHarasiukiX0,00
205Good FoodDębówX0,00
206Inter-grinkiSkierniewiceX0,00
207JagódkiCicibór DużyX0,00
208JastrzębieJastrzębiecX0,00
209KassiaaaaX0,00
210Klasa6aWitkowoX0,00
211Klub ZdrowiaGaćX0,00
212Koła PrzyrodniczeDolskX0,00
213KopankaSkawinaX0,00
214KoziołkiDąbrówka WlkpX0,00
215Kraina Owocowa z WęgierskaGolub-DobrzyńX0,00
216Kreatywne witaminkiRodakiX0,00
217MarchewkiMirachowoX0,00
218Marchewkowe StworkiSiedlankaX0,00
219Młodzi EkolodzyKoneckX0,00
220Młodzi zdrowiBrzozie LubawskieX0,00
221Młynki WitaminkiDRAWSKI MŁYNX0,00
222Modni Zdrowi KolorowiBuczynaX0,00
223Nierada dla zdrowiaNieradaX0,00
224Owocowe ZdrowiakiOdrowążX0,00
225PodstawówkaBuszkowiceX0,00
226Poszukiwacze ZdrowiaZbicznoX0,00
227Pozytywnie zakręceniKębłowoX0,00
228ProlifeTychyX0,00
229Rawska2kaRawa MazowieckaX0,00
230Recepta Na ZdrowieLUBLEWO GDAŃSKIEX0,00
231samo zdrowie z JanowaJanowoX0,00
232SoswskierniewceSkierniewiceX0,00
233Sp JantarJantarX0,00
234Sp Marklowice GórneMarklowice GórneX0,00
235Sp PrusicePrusiceX0,00
236Sportowcy ZłotówZłotówX0,00
237SspGościcinoX0,00
238SuchareczekLubanowoX0,00
239Super marchewyMichałówX0,00
240Szalona dziesiatkaBrodyX0,00
241SzczypierniczkiSzydłowiecX0,00
242Szkoał PodstawowaRyczywółX0,00
243Szkolni strażnicy zdrowiaSochaczewX0,00
244Szkoła MysligoszczMyśligoszczX0,00
245Szkoła PodstawowaDusocinX0,00
246Szkoła PodstawowaGęstowiceX0,00
247Szkoła Podstawowa nr 27GdańskX0,00
248Szkoła Podstawowa nr 3LesznoX0,00
249Szkoła Promujaca ZdrowieStargardX0,00
250Test 12345WarszawaX0,00
251TestowytestowyX0,00
252TrudkawkiKonarzyceX0,00
253Trzcianeckie KoperniczkiTrzciankaX0,00
254Trzy cytrynyStrzegomX0,00
255VitaminkiGłojsceX0,00
256WarzowodomocniCzęstochowaX0,00
257Warzywa i owoceCiechanówX0,00
258WegażarłaczeTomaszów MazowieckiX0,00
259Wesole WarzywkaSędziszówX0,00
260Wesołe ananasy z 3 klasySosnowiecX0,00
261Wesołe marchewkiWietrznoX0,00
262Wesołe minkiJankowa 37X0,00
263WitaminkaKaszówX0,00
264WitaminkiDąbrowicaX0,00
265Witaminki CholerzynkiCholerzynX0,00
266Witaminkowe DzieciakiŻurawicaX0,00
267WymiataczeKurów, WieluńX0,00
268Wystrzałowe witaminyWałdowoX0,00
269Z P O w SmerdynieStaszówX0,00
270Zakręcone -EkoRząskaX0,00
271Zdrowa WislinaWiślinaX0,00
272Zdrowe bukiTuszów NarodowyX0,00
273Zdrowe KolonowskieKolonowskieX0,00
274Zdrowe ludkiKrólewoX0,00
275Zdrowe trójeczkiBytomX0,00
276Zdrowi na 5OławaX0,00
277Zdrowi ZieloniRawiczX0,00
278Zdrowo jemy dłużej żyjemySosnowiecX0,00
279Zdrowo nakręceniLututówX0,00
280zdrowo sfiksowaniWodzisłąw ŚląskiX0,00
281Zdrowo sportowo i wesołoKostrzaX0,00
282Zdrowo ZakręceniStołecznaX0,00
283ZdrowolaskowoStary LaskowiecX0,00
284ZdrowoludkiBrzeźnicaX0,00
285Zdrowoludki 2017PorębaX0,00
286ZdrowotniakiOstrowążX0,00
287Zdrowy duch w naszym domuWilkowo PolskieX0,00
288Zdrówko 100RumiaX0,00
289ZdrówkowiczeGaj WielkiX0,00
290Zespół PlacówekRososzX0,00
291Zespół promujacy adrowieSzlichtyngowaX0,00
292Zespół SzkółNowa Wieś LęborskaX0,00
293Zespół Szkół PublicznychKrzeszówX0,00
294Zespół szkół w MłodowieMłodówX0,00
295Zielone cebulkiSławskoX0,00
296Zielone SercaTrzciankaX0,00
297Zielone smokiGdańskX0,00
298ZiemianieŁomżaX0,00
299Zki W RozłazinoRozłazinoX0,00
300ZwierzaczkiZwierzewoX0,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
Aby zobaczyć w jaki sposób naliczone były punkty za dany etap, należy "kliknąć" sumę punktów danego etapu swojego zespołu.
Jaskiniowiec w mojej skórze Zmora jojo Gorzka prawda o cukrze Jestem panem swojego losu Sport na zdrowie Sztuka kamuflażu Chemiczne iluzje Słodkie paradoksy Bajka o dziku i tuczniku